Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | LATVIJA | POLIJA | ITĀLIJA | ČEHIJA | KIPRA | UNGĀRIJA |
Jaunumi
Rally Liepāja laikā noskaidroti rallijsprinta sacensību uzvarētāji
30.05.2019

LIEPĀJA, 2019. gada 30. maijs

Sestdien, 25. maijā Talsu apkārtnes ātrumposmos norisinājās Latvijas rallijsprinta čempionāta un kausa izcīņas trešais posms. Sacensībās piedalījās 17 ekipāžas, kas cīnījās par uzvaru piecās ieskaites klasēs – 4WD, 2000, 4WD Open, 2WD Open, Klasika 3000, kā arī īpaši jauniešiem izveidotajā ieskaitē Juniors. Dalībniekiem Mundigciemā, Strazdē un Mordangā izveidotajos ātrumposmos kopumā bija jāveic 57,81 km gara sportiskā distance.

Lai gan dalībnieki sadalīti vairākās ieskaites klasēs, neoficiālais absolūtais kopvērtējums vēsta, ka braucēju prasmes spēj ietekmēt rezultātu vairāk, kā ekipāžai pieejamā auto tehniskās spējas. Finišā starp trim ātrākajām rallijsprinta ekipāžām atrodami dalībnieki no trim dažādām ieskaites klasēm. Ātrāko laiku trīs ātrumposmu kopsummā uzrādīja Krišjānis Zintis-Putniņš (4WD, Subaru Impreza), nieka 2,7 sekundes lēnāks izrādījās Kristaps Sarma (4WD Open, Mitsubishi Lancer Evo IX), bet trešās vietas ieguvējs Kārlis Nebars (2WD Open, BMW 330) uzrādīja par 18,8 sekundēm lēnāku rezultātu.

Nemaz ne tik tālu aiz trim vadošajām ekipāžām, kopvērtējuma piektajā vietā, ierindojās Klasika 3000 ātrākā ekipāža Kristers Cimdiņš (BMW 328), tikmēr ieskaites klases 2000 ātrākā ekipāža Madars Dīriņš (Renault Clio) ierindojās kopvērtējuma 13. pozīcijā.

Īpaši cieša cīņa izvērtās Klasika 3000 ieskaites klasē, kur pirmajā ātrumposmā SS1 Talsi ātrāko laiku, par 6,4 sekundēm apsteidzot tuvāko konkurentu, uzrādīja Kristers Cimdiņš. Tikmēr gan SS2 Swecon, gan SS3 Ramirent jau ātrāks izrādījās Andris Vovers (BMW) – tomēr attiecīgi 1,5 un 4,4 sekunžu atspēlēšana šoreiz bija nedaudz par maz – sacensību finišā Kristers Cimdiņš nosargāja uzvaru par mata tiesu pussekundes apmērā.

Tikmēr starp trim Juniors klases dalībniekiem ātrākais izrādījās lietuvietis Justas Simaška, kas sacensībās piedalījās ar BMW 328.

Visi sacensību rezultāti: http://autorally.lv/.

Vairāk foto šeit: http://2019.lvrally.com/lat/galerijas/foto/74

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally, draugiem.lv /lvrally, YouTube /RallyLiepāja un Instagram /lvrally.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsētaLiepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, auto nomas partnerim Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas Pārvalde, Pafbet Score un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri Go4Speed, JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Talsu Vēstis un Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: adGuru, Baltic Taxi, Dardedze, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Lofbergs, Meža Dārzs, Narvesen, Red Bull, Red Sun Buffet, Scan-Plast, SignTech, Sportland, TN Kurzeme un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Priekules, Skrundas un Vaiņodes novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai.

Rally Liepāja rīko RA EVENTS un Ātruma festivāls Kurzeme.

 

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Edgars Lācis

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Edgars Lācis

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Reinis Grīnvalds

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Reinis Grīnvalds

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Reinis Grīnvalds

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Toms Paipals

Rallijsprints, Rally Liepāja 2019 ©Mārtiņš Skulte