Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | LATVIJA | POLIJA | ITĀLIJA | ČEHIJA | KIPRA | UNGĀRIJA |
Jaunumi
FIA Eiropas rallija čempionāta apskati nemainīgi kanāla TV6 programmā
25.03.2019

LIEPĀJA, 2019. gada 25. marts

Nemainīgi, jau septīto gadu pēc kārtas, FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) apskatus varēs vērot mediju grupas All Media Baltics kanālā TV6. Paredzēts translēt visu astoņu ERC posmu apskatus, kā arī vairākus raidījumus par Latvijā pavasarī notiekošā posma Rally Liepāja norisēm. Pirmā pārraide no sezonas starta Azoru salās kanālā TV6 būs skatāma 30. martā plkst. 22:05.

Azores Rallye 2019 ©FIAERC.com

“RA Events ir viens no ilglaicīgākajām sadarbības partneriem TV6 kanāla vēsturē. Eiropas rallija čempionāta apskati ir nozīmīgi TV6 kanāla sporta satura papildinājums, īpaši ņemot vērā Rally Liepāja nozīmīgo vietu ERC rallija kartē.

Translējot ERC apskatus visas sezonas garumā TV6 kanālā, kopā ar komentētājiem Aldi Putniņu un Normundu Avotiņu, vienmēr ir iespējams uzzināt svarīgāko un redzēt aizraujošāko par un ap Eiropas rallija čempionāta visiem posmiem,Toms Circenis, TV6 sporta raidījumu producents.

“Rally Liepāja norise šogad ir pārcelta no oktobra uz maiju, kas nozīmē, ka arī rallija fani šogad varēs ar citu interesi sekot līdzi kanālā TV6 pārraidītajiem ERC apskatiem. Ja iepriekš skatītājiem bija iespēja iepazīt Eiropas ātrākās rallija ekipāžās pirms viņi apmeklēja Rally Liepāja ātrumposmus, tad šogad situācija ir mainījusies, jo rallija ekipāžas Latvijā ieradīsies jau pēc pirmajiem diviem posmiem. Tas nozīmē, ka ar kanāla TV6 pārraižu starpniecību rallija līdzjutējiem no Latvijas būs iespēja visas atlikušās sezonas laikā sekot līdz klātienē labi iepazīto braucēju un izraudzīto favorītu gaitām FIA Eiropas rallija čempionātā,”Rally Liepāja un RA Events direktors Raimonds Strokšs.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsētaLiepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Neste, Ramirent un SC Grupa, kā arī atbalstītājiem Canon Business Center - IB Serviss, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālās Ekonomiskās Zonas Pārvalde, Pafbet Score un Swecon. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI un mediju partneri JCDecaux Latvija, Kurzemes Vārds, Talsu Vēstis un Go4speed. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: adGuru, Baltic Taxi, Dardedze, Flora, FN Serviss, Fristads, Jānis Pūce, Latvijas Pārtikas Ražotājs, Red Bull, Sportland un Törley. Rally Liepāja palīdz īstenot Aizputes, Durbes, Priekules, Skrundas un Vaiņodes novads. Īpašs paldies Latvijas Automobiļu Federācijai. Rally Liepāja rīko RA EVENTS un Ātruma festivāls Kurzeme.

2019. gada FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārs:

 1. AZORES RALLYE – PORTUGĀLE – 21.-23. marts
 2. RALLY ISLAS CANARIAS – SPĀNIJA – 2.-4. maijs
 3. RALLY LIEPĀJA – LATVIJA – 24.-26. maijs
 4. PZM RALLY POLAND – POLIJA – 28.-30. jūnijs
 5. RALLY DI ROMA CAPITALE – ITĀLIJA – 19.-21. jūlijs
 6. BARUM CZECH RALLY ZLIN – ČEHIJA – 16.-18. augusts
 7. CYPRUS RALLY – KIPRA – 27.-29. septembris
 8. RALLY HUNGARY – UNGĀRIJA – 1.-3. novembris

 

2019. gada FIA ERC Junioru čempionāta kalendārs:

 1. AZORES RALLYE – PORTUGĀLE – 21.-23. marts
 2. RALLY ISLAS CANARIAS – SPĀNIJA – 2.-4. maijs
 3. RALLY LIEPĀJA – LATVIJA – 24.-26. maijs
 4. PZM RALLY POLAND – POLIJA – 28.-30. jūnijs
 5. RALLY DI ROMA CAPITALE – ITĀLIJA – 19.-21. jūlijs
 6. BARUM CZECH RALLY ZLIN – ČEHIJA – 16.-18. augusts